top of page

чт, 04 січ.

|

галерея Білий Світ

Анна Атоян "Міні Монументи"

Виставка живопису, батика і скульптур «Міні монументи» від художниці зі Львова Анни Атоян

Анна Атоян "Міні Монументи"
Анна Атоян "Міні Монументи"

Час та місце

04 січ. 2024 р., 18:00 – 21 січ. 2024 р., 18:00

галерея Білий Світ, вулиця Євгена Чикаленка, 21а, Київ, Україна, 01004

Про захід

Цього січня «Білий Світ» презентує вже другу персональну виставку Анни Атоян. Улюблена мисткиня, учасниця багатьох конкурсів і групових проєктів, знову представить свої унікальні картини, виконані у техніці батика. Делікатні, тендітні зображення ніжною фарбою на тканині є мрійливими і навіть ностальгічними. А живописні і левкасні твори Анни Атоян з її впізнаваними, характерними персонажами – ніби дорогоцінні сувеніри з минулого.

Мистецькі комплекси художниця доповнила мініатюрними скульптурами, створеними з балок старих львівських будинків і бавовняної вати. Таку техніку використовували колись жінки для створення дитячих іграшок і прикрас… а сьогодні вона збагачує виставки мистецтва і оберігає тяглість досвіду від минулих поколінь – і до наших сучасників.

«Минуле лишилося в минулому, здається, навіть у попередньому житті. І чим більше нас затягувало: спочатку в карантин, потім у війну, у блекаути, тривоги, тим недоречніше яскравим, безтурботним, майже міфічним і несправжнім почало здаватися минуле. Ніби все це було не зі мною, не з нами. Отже, тут недоречне минуле, якого не було… і трохи сьогодення, яке, сподіваюсь, скоро стане минулим» (с) Анна Атоян

Поділитися

bottom of page