top of page

ср, 15 трав.

|

Київ

«Деконструктивна жіночність»

ВИСТАВКА РОБІТ З ПРИВАТНИХ КОЛЕКЦІЙ

«Деконструктивна жіночність»
«Деконструктивна жіночність»

Час та місце

15 трав. 2024 р., 19:00 – 16 черв. 2024 р., 19:00

Київ, вулиця Костьольна, 8, Київ, Україна, 02000

Про захід

Запрошуємо до галереї Vakulenko Art Consulting на нову мистецьку подію!

ВИСТАВКА РОБІТ З ПРИВАТНИХ КОЛЕКЦІЙ

Деконструктивна жіночність: - виставка робіт трьох сучасних українських художниць: Влади Ралко, Ніни Мурашкіної та Інни Хасілевої. Три абсолютно різних мисткині, три стилі, три творчих підходи, далеких від звичних стандартів.

В експозиції зібрані надзвичайно сильні, експресивні картини, створені жінками і про жінок. Це творчість на грані фола. Відвертість на грані естетики. Роботи, що розкривають жіночність по-новому.

Відкриття виставки: 15 травня, середа, 19:00

Тривалість: 15.05 – 16.06

Адреса: Київ, вул. Костьольна, 8

Час роботи: 11:00 – 19:00 (пн та вт – вихідні)

 Вхід вільний

Влада Ралко працює у площині актуального мистецтва в осучасненій експресіоністській манері. Більшість робіт художниці - про людське тіло, про те, що відбувається з ним і в ньому, про те, що може відбутися і що не помітно звичайному погляду, що ховається не тільки під одягом та шкірою, але й під звичайними точками зору, стереотипами, стандартами. Через гротескні образи, непередбачувані трансформації, жорсткі плями і насичені кольори, Ралко прагне до вираження складних емоційних станів. У фокусі уваги мисткині – страждання колективного тіла, проблеми ідентичності, філософії буття, дослідження соціально-політичного контексту в умовах видимого і невидимого спротиву.

Ніна Мурашкіна створює чуттєве та метафоричне мистецтво. В своїй творчості художниця відображає власний стиль життя - еротичний, розкутий, більш відкритий. Майже в усіх роботах головною героїнею є сама мисткиня, а головною темою - еротична магія жіночності у її глибинних та хворобливих проявах. Мурашкіна відтворює власне бачення жінки через яскраві жіночі образи.  Стиль її робіт – синтетичний мікс на основі класичної художньої освіти, з поєднанням декоративного живопису, кічу, наїву, магічного символізму та contemporary art.

Інна Хасілева відома своїм сильним безкомпромісним живописом, що поєднує мотиви експресіонізму із абстракцією і деконструкцією. Тут і наїв, і лубок, і сюр.  У її творчості немає класичної методичності і систематичності - тільки природний і в якійсь мірі гармонійний хаос підсвідомості, який у свою чергу активізує підсвідомість тих, хто дивиться. Чесні іронічні роботи Хасілевої називають криком душі, протестом проти трансформацій, що відбуваються в суспільстві. Кожна робота – глибоко особисте висловлювання.

Приходьте на виставку «Деконструктивна жіночність», щоб побачити жінку сильною та відвертою. Побачити її еротичною та самобутньою. Відкрийтеся творчості і об’єднайте глибинний дискурс свого несвідомого з тим, що зображено на картинах потужних українських мисткинь.

Поділитися

bottom of page