top of page

пт, 08 груд.

|

Національна філармонія України

Єжи Корновіч «Родинний альбом». Прем'єра

Українська прем’єра сучасної польської опери для всієї родини

Єжи Корновіч «Родинний альбом». Прем'єра
Єжи Корновіч «Родинний альбом». Прем'єра

Час та місце

08 груд. 2023 р., 19:00

Національна філармонія України, Володимирський узвіз, 2, Київ, Україна, 01001

Про захід

Вперше в Україні прозвучить опера знаного сучасного польського композитора Єжи Корновіча, перекладена українською мовою Тетяною Коротун.

Це унікальний проєкт-співпраця Ансамблю солістів «Київська камерата» та двох національних філармоній: прем’єрні постановки пройдуть 8 та 10 грудня у Національній філармонії України (Київ) та Львівській національній філармонії імені Мирослава Скорика.

Герої опиняються у батьківському домі, який продається. Вони збирають речі, які мають найбільшу цінність для них, це їх пам’ять та ідентифікація. Будинку більше немає, дитинство пройшло, лишились тільки коробки важливих дрібниць, старий «відік» з мультфільмами на касетах і майбутнє. Брат і сестра побачаться, скоріше за все не дуже скоро. Можливо, вони живуть у різних містах або навіть країнах. Але це так важливо – не забути у дорослому житті те, що було важливо для тебе – дитини. А якщо забуваєш, то сімейний альбом завжди допоможе згадати…

«Сімейний альбом» – подорож спогадами; тепла сімейна кінострічка, ностальгія за дитинством, де все життя попереду, і це життя сповнене надій, мрій і віри у найкраще.

На прикладі історії однієї сім’ї – історія покоління, частково це подорож історичними подіями країни: старе фортепіано – розстріляне відродження, людина в шляпі – Холокост, татарин – радісні спогади про дитячі відпочинки у Криму…

 📌Для кого ця опера буде цікавою?

Це опера для всіх поколінь! Запрошуємо дітей від 7 років, а також їхніх батьків, дідусів та бабусь, поринути у теплу атмосферу, яка дуже необхідна всім нам перед святами.

 📌Концертне виконання? Тобто на сцені нічого не відбуватиметься?

Ще й як відбуватиметься! На нас чекає особливе прочитання опери від молодої режисерки Марини Рижової, а також крутезна відеопроєкція з ілюстраціями Йоанни Русінек, яка не залишить байдужими ані дітей, ані дорослих.

 📌Опера звучатиме польською мовою?

Спеціально для проєкту Тетяна Коротун зробила ексклюзивний переклад лібрето українською мовою, тож ви та ваші діти зможете легко слідкувати за сюжетом.

Національний ансамбль солістів «Київська камерата», диригентка Наталія Стець

Солісти Анастасія Поважна, сопрано та Станіслав Цема, контратенор

Квитки 250–400 грн.

Поділитися

bottom of page