top of page

сб, 16 груд.

|

ЦСМ «Білий Світ»

Леонора Якимащенко «Пісочний Годинник»

Виставка графіки з філософським підтекстом у White World

Леонора Якимащенко «Пісочний Годинник»
Леонора Якимащенко «Пісочний Годинник»

Час та місце

16 груд. 2023 р., 16:00 – 22 груд. 2023 р., 19:00

ЦСМ «Білий Світ», вулиця Євгена Чикаленка, 21А, Київ, Україна, 02000

Про захід

Тема плину часу проходила крізь творчість Леонори Якимащенко завжди. Інформація, трансльована з минулого, переродилася – риси, силуети ті самі, але наповнення зазнало ціннісних змін. Такі речі, як свобода, життя та його крихкість, живий інтелект, робота, зроблена людськими руками, набувають більшої цінності. Не кількість, а якість; не розмір, а місткість.

Виставка «Пісочний годинник» представляє два великі проєкти Леонори Якимащенко. Перший, довоєнний – це метрові кольорові роботи-мікси акрилу та тиснення на папері. По змісту вони є поєднанням різнорідних понять, таких як серце та химери, півень та пісочний годинник.

Другий проєкт – це графіка пером. Вона стала грати головну роль у практиці мисткині з початком війни. Ємна та лаконічна, лікувальна через свою медитативність, зручна в подорожах. «Я закохалася у білий аркуш, зменшила формат, почала шукати там глибину. Лінія, крапка, штрих дають мені сьогодні все, що треба» – говорить художниця і дослідниця міфів Леонора Якимащенко, учасниця багатьох проєктів ЦСМ «Білий Світ» та володарка спеціальної премії Третьої всеукраїнської бієнале левкасу.

Поділитися

bottom of page