top of page

пт, 15 груд.

|

Imagine Point

Неллі Ісупова, Олег Колбанов «Острів скарбів»

Виставка кераміки та живопису в Imagine Point

Неллі Ісупова, Олег Колбанов «Острів скарбів»
Неллі Ісупова, Олег Колбанов «Острів скарбів»

Час та місце

15 груд. 2023 р., 18:00 – 03 лют. 2024 р., 18:00

Imagine Point, Голосіївський проспект, 86/1, Київ, Україна, 02000

Про захід

Цей Острів скарбів об'єднав на своїй казковій території двох знаних українських майстрів, Неллі Ісупову (кераміка) та Олега Колбанова (живопис). Художники вперше експонують свої роботи разом, але напрочуд гармонійна експозиція — видиме свідоцтво того, що їх об'єднує: творчість кожного з них— це внутрішній острів зі своїми таємницями, радощами, історіями, символами, які вони дбайливо зберігають у собі.

Кераміці Неллі Ісупової властива особлива, тільки їй притаманна кольорова енергія, майстерно втілена у вишуканих пластичних формах. Її образи-персонажі часто сюрреалістично-парадоксальні, неочікувані, і завжди впізнавані.

Живопис Олега Колбанова теж абсолютно своєрідний."Я не використовую вербальне мислення під час написання картин — мислю кольором, плямою, лінією, ритмом, відкидаючи при цьому різницю між реальним та абстрактним". Олег народився і прожив більшу частину життя в Миколаєві, біля моря, і назавжди зберіг у собі відчуття великих просторів, сонця, вітру, свободи. Він керує яхтою і тут, поблизу Києва, мандрує Дніпром між островами у пошуках своїх, лише йому відомих, скарбів, що потім наповнюватимуть його полотна.

Неллі — справжня мандрівниця, займається східними духовними практиками. Іспанія, Греція, Єгипет, Індія... Балі, Гоа... Всюди чує шепіт хвиль і вбирає у себе тепле проміння. Доторкаючись до вічності, заглиблюючись у мудрість древніх цивілізацій, постійно шукає шлях до себе.

Дивовижними, знайденими у собі скарбами Неллі Ісупова та Олег Колбанов наповнили свій Острів напередодні свят, на які всі ми чекаємо, — попри війну та незгоди. Кожному з нас зараз важливо знайти свій затишний, квітучий острів, де можна милуватися справжніми коштовностями, та мріяти.

Поділитися

bottom of page