top of page

пт, 28 черв.

|

Будинок кіно

Презентація першого номеру журналу «КІНО-КОЛО»

Після 16 років вимушеної паузи часопис «КІНО-КОЛО» знов виходить друком!

Презентація першого номеру журналу «КІНО-КОЛО»
Презентація першого номеру журналу «КІНО-КОЛО»

Час та місце

28 черв. 2024 р., 16:00 – 18:00

Будинок кіно, вулиця Саксаганського, 6, Київ, Україна, 02000

Про захід

КІНО-КОЛО запрошує до Будинку кіно - поділити радість надзвичайно важливої події для усієї кіноспільноти. Після 16 років вимушеної паузи часопис «КІНО-КОЛО» знов виходить друком!

28 червня 2024 року о 16.00 у Червоній залі Будинку кіно (Київ, Саксаганського, 6) відбудеться презентація першого номеру журналу «КІНО-КОЛО».

З інформацією про перше число «КІНО-КОЛА» можна ознайомитись за посиланням: https://kinokolo.ua/.../vykhodyt-drukom-zhurnal-kino-kolo/

Про подію: На презентації часопису «КІНО-КОЛО» триматимуть слово провідні українські кінематографісти молодшого/середнього/старшого поколінь – ті, хто творить кіно, а значить – глядачі, актори, критики, режисери, оператори, художники, продюсери й усі на світі. Тож це чудова нагода поспілкуватися, обмінятися враженнями та відсвяткувати важливу для нашої кіноспільноти подію.

Вихід друкованого журналу «КІНО-КОЛО» — це частина проєкту Видавничого дому "Антиквар" «Медіахолдинг мистецької періодики». У межах цього проєкту нещодавно вийшов друком відновлений журнал «Український театр».

Модератори заходу — Ганна Шерман та Володимир Войтенко. Для участі у презентації просимо зареєструватися за посиланням: https://docs.google.com/.../13NSGUKzEUxWsFCIvPuOn.../edit

Контактна особа — Неля Мадієвська: +38 (068) 377 84 49. Запрошуємо на подію та будемо вдячні за поширення та інформаційну підтримку проєкту.

Поділитися

bottom of page